Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O nás (About us)

Sme malá rodinná chovná stanica prekrásneho a povahovo úžasného plemena Ragdoll. Bývame kúsok od Bratislavy v rodinnom dome v Hamuliakove. Moje ,,posadnutie,, mačičkami sa začalo už v detstve,ale chovnú stanicu sme sa rozhodli založiť v roku 2011, keď sme ešte bývali v Miloslavove časť Alžbetin dvor, od tohto je odvodený aj názov našej CHS, avšak s rozrastaním našej rodinky sme potrebovali viac miesta, kde budeme mať my a naše mačičky všetko potrebné pre svoj spokojný život. Pevne verím že sme túto úlohu splnili na jednotku smiley. Naše mačičky žijú s nami v domácnosti (nežijú v pivnici,ani v klietkach), majú prístup do celého domu a v prípade pekného počasia sa potešia aj výbehu von wink.

Všetky naše mačičky sú pravidelne veterinárne kontrolované, všetky sú testované na infekčné a geneticky dedičné ochorenia, všetky tieto informácie sú vždy zreteľne uvedené pod menom mačky. Na zdraví našich odchovov a členov domácnosti si veľmi zakladáme a za perfektnú starostlivosť ďakujeme vynikajúcej pani doktorke Kataríne Baráthovej v Šamoríne, ktorá sa stará o našu chlpatú svorku. Testujeme v laboratóriách Laboklin, Sevaron a UC Davis.

K spokojnosti chlpáčov patrí aj kvalitná strava. Kŕmime výhradne bezobilninovými granulkami ako sú Purizon, Bosch Sanabelle, Applaws, Arden Grange a Taste of the Wild. Ráno a večer čerstvé mäsko,alebo filetové konzervičky,napr. Applaws, Schesir, Miamor filets, Greenwoods, Cosma, Almo Nature,Porta 21. A tomu komu chutí aj surové kuracie,alebo havädzie mäso. Medzi obľúbené maškrtky patrí hlavne mrazením sušené mäsové kocky Cosma. Jedálniček je obohatený aj o vitamínky, oleje na srsť a betaglukánový sirup podporujúci imunitu od firmy Natures. Celodenný prístup k čerstvej vode je zabezpečený keramickou fontánkou Lucky Kitty.

Srsť ragdollov nevyžaduje špeciálnu úpravu, preto postačí pravidelné česanie, v prípade potreby pudrovanie a občasný kúpeľ. Najviac sa nám osvedčila americká profesionálna kozmetika značky Groomer's Goop.

   

 

 

 

 

 

TOPlist